| J u s t a întrebat:

Ce credeti...am semnal la telefon pe Marte?laughing

Răspuns Câştigător
| jarulitza a răspuns:

Hmmm nu stiu dar daca ajungi pe acolo si ai, da-ne si noua un apel laughing

10 răspunsuri:
| pitikaaa a răspuns:

Posibillaughing
Pleci si tu pe Marte ca Smiley?laughing
Cand ajungi acolo sa imi spui cum este poate vin si eu sa iti tin companielaughing
In cazul asta...calatorie placutalaughing

| iuandfto a răspuns:

Nu stiu dar nu cred. Nici in Romania in unele locuri n-ai semnal da pe Marte.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu stiu... poate
Dar nici pe Pamant nu avem semnal dar pe Marte...Atunci daca am imi mut tara pe Marte ca sa am si eu semnaltongue

| xNirvana a răspuns:

Nu stii daca nu incerci big grin.

| lovenotsex a răspuns:

Sigur ai.Am fost eu zilele trecutelaughing

| Cricku a răspuns:

Din cate stiu eu pe Marte exista o companie de telefonie mobila: CosmoROM. Au teleportat de la NASA mai demult un rrom in spatiu si a ramas pe acolo pe undeva. Si saracu neavand ocupatie si-a deschis si el firma asta CosmoROM sa vorbeasca cu astia de pe Pamant! In cativa ani isi face bani sa isi constuiasca nava pentru a se intoarce pe Terra. (e cam greu ca e singurul abonat)

| Anna_3775 a răspuns:

Daca poti respira acolo laughing... sigur o sa ai semnal... sa ne trimiti un SMS happy!

| DareToKnow a răspuns:

Nu cred ca retelele au acoperire pana acolo...hee hee Dar poti sa incerci! laughing

| Felline a răspuns:

Calatorie placuta, poate imi faci cu mana si imi dai si un tel!laughing

| anDruTsSa a răspuns:

Hahahaha rolling on the floor) Încearcă.