| Tacii a întrebat:

Heii.tpu.cum credeti ca e pe marte?

4 răspunsuri:
| PisyKiss a răspuns:

Eu cred ca e cel mai super loc!love struck Poate intalnesti si niste martieni. Marte e planeta mea preferata.:d

| Kirby a răspuns:

Cald si rosu. Poate Smiley stie mai bine.El a fost acolo.O-o

| RadXx a răspuns:

Pai as zice ca pe marte este extrem de cald fiindca este aproape de soare si daca vrei so vezi uite un site cu un program care poti vedea toate planetele http://www.google.com/earth/download/ge/agree.html ai dai agree si l-ai downloadat funda?