| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a întrebat:

Ce credeti ca v-ar spune o vrajitoare despre viitorul vostru? sa fie ceva realist

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Mai intai ti-ar pune cateva intrebari si fara sa vrei o sa-i dai indice despre preferintele tale asupra vietii, iar dupa asta o sa-ti spuna exact ce vrei sa auzi. Pana la urma oamenii se tem de adevar si nu vor sa afle un adevar crud, neplacut cu adevarat ci vor sa afle numai ceva bun indiferent daca e o minciuna. Oricum alea se prefac pentru ca sunt tiganci. E oare o coincidenta ca numai tiganii pot vedea viitorul?

| adydassler a răspuns:

Eu nu cred in vrajitoare ci in Dumnezeu!

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: explică:

Hiphopbeatz! ti.am dat amuzant...nu mi se pare stupid ce ai zis! e realisthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca o sa am noroc in viata, c-o sa ma marit cu orlandoo bloom si o sa am ca fiica pe hana motana, de ziua mea am sa primesc un studio mai mare ca otv-ul si ca in sfarsit, am sa rama cu drag pe TPU, atat cat imi permite timpul happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Generalitati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo adydassler te sustin

| hiphopbeatz a răspuns:

Ca o sa mor calcata de o masina. este realist.nu stii ce se va intampla maine.

pace!

*hai cu stupidul*