| PυƒσPιηк a întrebat:

Ma gandeam la viitor. credeti ca poate sa fie urat viitorul vostru!? Va rog raspundeti!

Răspuns Câştigător
| βeβeℓușa a răspuns:

Daca muncesc mult viitorul tuturor va fi sublim

4 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

laughing eu nu stiu ce voi face maine...

| ioanadanny a răspuns:

Viata si-o face omul cu mana lui.winking

fiecare v-a avea un viitor cum si-l construiestehappy

| crucialmelody a răspuns:

Hmm, daca e sa tii cont de faptul ca in 2012 va fi sfarsitul lumii atunci toata lumea va avea un viitor uratlaughing. Daca nu tii cont de asta atunci nu stiu, viata va fi roz sau nu. E Romania! Cat de frumos poate fi viitorul cand taie din salarii/pensii desi nu le-au mai marit de multi ani, cand iti trebuie programare la medic sa-ti iei niste algocamin si etc. Gandeste si apoi pune intrebari. >big grin

| Karolinex3 a răspuns:

Totul depinde de ziua de mainewinking. Nu poti spune ce vei face maine. ca poate nu este asa. happy