| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un sait de vrajitoare adevarate care pot spune viitorul? dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nimeni poate prezice viitorul, @adriana. Sunt doar speculații, pe care persoane cu un simț dezvoltat al observației le folosesc pentru ai fraieri pe creduli. Sunt niște practici malefice care se întorc, mai devreme sau mai târziu atât asupra celor care le practică cât și asupra celor care apelează la ele.
Cum îți așterni, așa dormi!
O zi cu zâmbet să ai!

2 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Nu exista asa ceva. asa zisele vrajitoare sunt niste cioari barate care stiu doar sa te jecmaneasca de bani. toate au aceleasi texte. stai potolita, ca din cauza unora ca tine, tiganii astia traiesc bine!