| Andra_8863 a întrebat:

Ce e mica stie aikido si cand vede cate un baiat alergand pe holul scolii ii baga mana in gat si uraste aproape toti baietii in afara de unul(pe care voi o sa il denumiti)?

Răspuns Câştigător
| Sεlεηα a răspuns:

Nu cumva este "Misa" din "Special A"?
Stiu ca il ura/iubea pe Takadashi (sau parca asa il numea, nu l-am mai vazut de 2 ani :]])

Sau e cumva "Misaki/Misa-chan/Prez" din "Kaichou wa maid-sama"? Il adora pe Usui ^^

| Andra_8863 explică (pentru Sεlεηα):

Asa este
animeu e tare misto m-am uitat la el de curand si imi plac toate fazele am ras la toate cu verisoara mea

9 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Ce, mă?!

Răspuns utilizator avertizat
| Cristianne a răspuns:

Meh,n-am înțeles nimic.

| Pawesome a răspuns:

Fata-care-stie-aikido-si-uraste-toti-baieti-in afara-de-unul

| Xtadelo a răspuns:

Nu ma intereseaza.

| Elsiane a răspuns:

Misa & Usui... cred. N-am cum să greșesc. Cuvintele mele sunt categorice happy.

| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a răspuns:

Mai invata sa scrii gramatical si dupa vi si pui o intrebare pe TPU.