| 4l3x4nd3r a întrebat:

Buna TPU
Am o problema...
O fata intotedauna cand ma vede singur(cand nu e nimeni in jur) se baga in seama pe langa mine.
Azi de exemplu eram pe holul scolii ea venea din fata si m-a prins de mana in timp ce merge in diretia opus in care eu mergeam si m-a intrebat ce fac...
Cand sunt cu cine trece ca si cum nu as fii acolo
Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Da, te place. Ii este mai usor sa te abordeze cand esti singur. Probabil o intimideaza persoanele din jurul tau sau simte ca iti poate capta atentia mai usor cand esti singur. Cert e ca te place.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Normal ca te place

| ksuper31 a răspuns:

Nu,tu ce crezi?! Doamne, ce oameni... tampiti, sa zic asa! Ea te prinde de mana si se baga in seama cu tine pentru ca nu te place.Mai trebuia sa te sarute ca sa stii sigur ca nu te place.
P.S: sunt sarcastic -.-'.

| issa2001 a răspuns:

Eu cred ca da...sau doar vrea sa crezi asta dar cel mai probabil te place... Funda?