| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand o fata te urmareste cu privirea de cate ori te vede pe holul scolii?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Neimportant a răspuns:

Sunt două posibilități.
1)Te place și vrea să te admire, să te vadă.
2)Poate încerce să-ți atragă atenția, să vorbești cu ea.

Dar dacă nu e nici măcar una din variantele de mai sus, nu-ți face iluzii pripite!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Înseamnă că te place, dar nu speră la tine.

| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...dar ce inseamna cand esti baiat siu alti 2 baieti te urmaresc cu privirea ori de cate ori au ocazia? laughing

| CristiUcV a răspuns:

Inseamna ca te priveste...

| bodysun a răspuns:

De cele mai multe ori raspunsul este :nimic din ce crezi tu in acest moment.
De ce?
1. Fata ai poate se uita asa la toti baietii nu numai la tine.(asa o fi felul ei, sa observe pe toata lumea )
2. Face asta pentru ca a observat ca te uiti si tu la ea si uitandu`se la tine spera sa fii in limba dupa ea (ca sa ajunga ea cea mai dorita fata din scoala )
3. Intreab-o intre patru ochi, si o sa iti spuna de ce...ori cele doua raspunsuri care ti le-am pus mai sus ori raspunsul care stiu eu ca esti tu sigur ca e... (ca te place laughing )