| denisinho32 a întrebat:

Ce esti? cel mai prost dintre destepti sau cel mai destept dintre prosti?

9 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu poti sa imparti lumea asa... ce naibalaughing
Eu sunt Autentic Energetic Reflectiv Deschis(Open) -->Aero, adica un prost ce vrea sa para destept, ca sa fie cat de cat un raspuns la intrebarea ta.

| Razvan a răspuns:

Oaia care a dezertat din turmalaughing

| User a răspuns:

Cel mai bengos dintre genii smug

| Fluffy a răspuns:

Prost printre destepti pentru ca te poti dezvolta
in schimb destept printre prosti...cu timpul prostii de acapareaza si te dau jos de la puterelaughing si in plus desteptul din tara prostilor nu e obligatoriu destept, poate fi doar un prost mai rasarit laughing

| baru a răspuns:

Salut. Eu sunt un nimeni. Dar, referitor la intrebarea ta, sunt cel mai prost dintre destepti. Pa

| soricica a răspuns:

Cea mai nebuna intre normali laughing

| Frrramboise a răspuns:

Pe cine faci tu prost, ma oh go on? laughing

| Maximus a răspuns:

Imi place sa cred ca sunt asa cum ma considera marea majoritate! De fapt sunt cum ma consider eu!

| Alina_9161 a răspuns:

Decat codas la oras...mai bine-n satul tau fruntas!