| anonim_4396 a întrebat:

Ce este cel mai bine? Sa fi cel mai prost dintre destepti sau cel mai destept dintre prosti? Motivati

5 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Cel mai bine este sa stii cand sa fii prost intre destepti si...cand sa fii destept intre prosti.
winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu contează în care dintre cele două situați te afli. Important e faptul că ești diferit laughing

| piTiCcu a răspuns:

"Este mai bine sa taci si să dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti şi să înlaturi orice dubiu."

Baftă!

| fearlessss a răspuns:

Sa fi cel mai prost dintre destepti!

| Lifegreen a răspuns:

Conteaza sa fii unic si sa fii destept cand trebuie, unde trebuie si cu cine trebuie.