| RAY a întrebat:

Ce faci intr-o relatie ca femeie cand abia dupa 6 ani de relatie iti dai seama ca iubitul tau e un baiatu' mamii?

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Si daca e baiatu mamii ce? Daca te iubeste, tine la tine, se poarta frumos, respecta, te satisface sexual, ai ceva pasiuni si discutii comune ce?
Ca in 5 ani daca a mers, inseamna ca exista astea, si cum omu nu se schimba, asa va fi si mai departe. Daca e baiatu mamii dupa 6 ani, era si inainte, si daca era si era bine, va fi asa si dupa.

Cate fete a mamii si baieti am vazut si au relatii okey.

| RAY explică (pentru Mosotti):

E la amuzante mann

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Aaa, daca ai glumit, e ok. Dar in cazul asta nu stiu ce sa raspund! Mai ales ca nu ai zis ce inseamna baiatu` mamii.

| RAY explică (pentru Mosotti):

E o intrebare de pe Facebook

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Am inteles.

| aneliram a răspuns:

Îi caut un tata!

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Să nu îl cresc singură.

| Rhea44 a răspuns:

Îl dresezi?