| Justme0101 a întrebat:

Astazi doarme prietena mea cea mai buna la mine. Ce putem face sa nu ne plictisim? Inafara de farse la telefon.

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Uitati-va la un film interesant :d ha ca va dau eu cateva filme frumoase :D
http://voxfilmeonline.com/category/filme-online/horror/
jucativa la pc :P

| teateutza a răspuns:

Filme de groaza, sa dansati, cantati in special daca una din voi sau amandoua sunteti afoane, o sa fie amuzant, va faceti unghiile in timp ce vorbiti despre baietii, dupa ora 00 puteti sa sunati la nimereala si sa spuneti: Vin dupa tine asteptati sa vedeti cum reactioneaza si spuneti un nume din filme de groaza si va treziti prietenii dupa ora 3 si nu mai vorbim despre bataia cu perne sau speriatul in timpul nopti una pe cealalta.