| Bujîe a întrebat:

Ce fel colegi noi speraţi să aveţi?

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sper sa nu am ...deja am prea multi pe care sa ii urasc

| Bogdanux a răspuns:

Sper sa nu mai vina nici unul, ca daca vine, imi bag ceva in el.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unii cu care să mă înțeleg!
Pa, pa.

| Pralină a răspuns:

*pitzi mode on*
Aaaa shaa fyee b000ny shaa fyyee cu mashinaa si vilaa in Piperraaaa shii saa o aybaa marheeee!

*pitzi mode of*

Lasa-i drace sa nu mai vina ca ne inghesuim prea multi!

| AudImagini a răspuns:

Hmmm, păi eu am văzut că o să mai avem o tipă.

Sper să aibă cont pe TPU...

| lalalalallll a răspuns:

Băieți care să nu se mai joace cu Transformers, SuperMan, BatMan, și fete care să nu mai strige dupa Selena Gomez, Demi Lovato, ''Hana montana'' ''Șarpei'' si toate cele.

| RockaruL a răspuns:

Să fie cât mai proşti ca să am pe cine să bat la şcoalasmug...

Răspuns utilizator avertizat
| lipitoOarea a răspuns:

Unii nebuni ca si restul...big grin

| Gandăr a răspuns:

ăm.

Băieţi drăguţi.
Copii nebuni.
Copii proști.
Maneliști? Nope, fără ei.
Copii de treabă.
Copii care seamănă cu Gummy/tu, asta-i pe primul' plan.
Fără piţi, avem deja.
Handicapaţi.
And...
Aș vrea să plece :

Păi ăia tocilari, cocalarii, piţipoancele și copii educaţi D:

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Nebuni sa daramam sh cu ei scoala smug

| DreamAutopsy a răspuns:

Rockeri.

| P0pCorN a răspuns:

Pai eu nu vreau colegi noi dar vreau niste profesori noi.laughing

| a răspuns:

Pai ar fi sa fie vampiri, sau japonezi, dar de preferat niste nebuni cu care sa dam foc la scoala sau la profa de chimie...ca cred ca si gusha ei ii obtinuta tot printr-o reactie chimica, da nu de aia cu cerebelu strangulat ca am destiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem 30 in clasa... Nu cred ca mai vin altii. Dar daca ar mai veni mi-ar placea sa fie nebunatici, de gasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zombi. Sau inexistenti.

| Madalina285 a răspuns:

Sper sa nu am,dar daca se va intampla, sa fie de treaba, sa nu ne parasca profilor si sa fim buni prieteni!

| codygold23 a răspuns:

Amuzanti, mai nebuni si sa nu fie paraciosi.