| RAY a întrebat:

Baieti de ce vorbiti cu fete online? Sperati la sex, relatie sau nu aveti ce face?

Răspuns Câştigător
| Endoryus a răspuns:

Ai pornit din start cu stangul. Crezand ca te poti alege cu "ceva" dupa calatoria asta online. E bine sa pleci cu gandul la nimic si sa fii placut surprins pe drum.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multi cauta sex in disperare

| Endoryus a răspuns:

Nici una din cele 3. Nu stiam ca ceva rau sa fii sociabil. Mai bine decat un trist depres care daca ar murea nu ar durea pe nimeni. Nici pe familia lui. Stiu exemple.

| RAY explică (pentru Endoryus):

Nu e ceva rau, eu doar sunt un observator atat

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Nu bateam app la tine ci la un ratat care comenta zilele trecute. Un gay dubios.

| RAY explică (pentru Endoryus):

Nici eu nu stiu ce sa cred, adica din toti acesti ani online nu mam ales cu nimic

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Ai pornit din start cu stangul. Crezand ca te poti alege cu "ceva" dupa calatoria asta online. E bine sa pleci cu gandul la nimic si sa fii placut surprins pe drum.

| CdeMetal a răspuns:

A treia varianta