| SabinaQueen a întrebat:

Ce-i asa mare chestia cu Ziua lui Izabella?

6 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Http://adevarul.ro/......index.html

Prea multa vorba despre nimic!

| mdany a răspuns:

A fost facuta pentru a impresiona persoanele din jur si pentru a obtine putina atentie..nimic altceva. Asa e cine se plictiseste. Pe langa a fost o farsa, s-a spus azi dimineata la radio zu.
http://www.radiozu.ro/......morar-1338

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba despre o copila de vreo 12 ani care si-a facut si ea cont de facebook si a facut un grup pe facebook cu numele "Ziua lui Izabella" apoi si-a invitat toti prieteni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca e o gerseala. Vine si Iohannis baa.

| SabinaQueen explică:

Da, acum stiu cine e! E o proasta noua pe fb!

| Dolyta a răspuns:

O porcarie de-alu Maruta, ca altfel nu o invita in emisiune, Maruta e un mare rahat!