| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a întrebat:

Bună seara TPU! Cine este Izabella?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Izabela e o fata normala care, cu o prietena de a ei s-au gandit sa isi faca facebook, si cand vroiau sa seteze data ei de nastere a facut din greseala eveniment si a bifat invite all asadar toti pot participa la acest "eveniment".

3 răspunsuri:
| barajul a răspuns:

Izabela e o fatuca din constanta care are ziua de nastere prin martie si peste noapte a facut un grup pe facebook cu "ziua izabelei" dupa care lumea a innebunit si apoi aceasta a clarificat lucrurile, anume ca nu o sa fie nici o "mare petrecere" ci doar un party restrans intre cunoscuti. funda? big grin

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii explică (pentru barajul):

Nu merge să îți dau fundă sad.

| Ina040 a răspuns:

Izabella e o fata care si-a facut cont pe Facebook cu ziua ei de nastere si au vrut sa vina o gramada de oameni...