| Emitzanu2002 a întrebat:

Cine e IZABELLA de care vorbeste peste tot?
FUNDA!

15 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Citeste acest articol
http://spynews.ro/......56281.html

| OnTheTop a răspuns:

Este fata care din greseala a invitat pe Facebook peste 1000 de oameni la ziua ei. http://stirileprotv.ro/......-toti.html

| K0sti a răspuns:

Intreaba-l pe Google!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Este o fata de 12 ani care a făcut o pagina de facebook impreuna cu prietena ei cea mai buna si au pus imagini de la ziua ei. A scris ca sta in Constanta si este născută pe 14 martie pe lângă acele poze, iar toți au înțeles ca invita lumea la ea si peste 100 de mii de oameni si-au anunțat prezenta. Insa mama ei a văzut pe facebook si a sters pagina.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Este o fata care si-a facut un eveniment in care invita pe toata lumea la ziua ei. O prostie

| AndyPeScurt a răspuns:

O retardata mica de 9 ani care a dat share pe facebook ca asteapta pe toata lumea de pe glob la ia acasa de ziua iei...
Totusi ma mir cum na chiemat si extraterestri?

| AndyPeScurt a răspuns:

Chemat*

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndyPeScurt):

Nu ai de unde sa stii inca, cel putin nu pana in ziua cu pricina. cine stie, poate se va vedea on Oozn pe acolo laughing

| fqwaf a răspuns:

O fata care a invitat oameni la ziua ei, oameni necunoscti postand acest lucru pe facebook

| diabolykull a răspuns:

E o pustoaica de 9 ani, care din greseala a trimis invitatii tuturor prietenilor ei de pe facebook, care la randuri lor au mai trimis... si asa lumea face misto. Totusi sunt foarte amuzante glumele pe seama ei. Cauta Ziua Izabelei pe facebook

| AlexiaStyles a răspuns:

Este o fata normala care din greseala(din cate stiu)a facut public pe tot internetul ca va fi ziua ei

| AndreeaAndreAndreea a răspuns:

E o fata care nu stie sa foloseasca facebook-ul si a facut publica invitatia la ziua ei..si acum are o multime de invitati necunoscuti! Uau.