| RaduDavid a întrebat:

Stie cineva cum este ppe facebook Izabella ce-a care organizeaza ziua de nastere pe 14 martie, la care participa multe celebritati?

Răspuns Câştigător
| euandreeeeeeeeeea a răspuns:

Nu mai are facebook laughing i l-a sters ma-sa.

| RaduDavid explică (pentru euandreeeeeeeeeea):

Acuma degeaba la sters laughing) dupa ce au confirmat cererea peste 80.000 de oameni laughing)

| euandreeeeeeeeeea a răspuns (pentru RaduDavid):

laughing macar s-a afirmat si ea prin asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru euandreeeeeeeeeea):

Cum sa nu il stearga? Ai vazut ce comentarii urate si porcoase erau la adresa ei.Toti nesimtitii s-au gandit sa scrie comentarii acolo. Uiter ce glume proaste se fac pe seama ei. Fata din poza este Izabella si ala de jos un golan ce merita castrat.

https://www.facebook.com/....../photo.php

5 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

Am vazut si eu de dimineata la antena1 de aia :d

a spus ca a pedepsito masa si ia steras contul :d

| TheCosmin02 a răspuns (pentru TheCosmin02):

Laughing

am gresit fata