| AleDia a întrebat:

Cine este Izabella? (Tot am auzit de ea si de ziua ei)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

E o tipă de 11 ani care a invitat mulţi prieteni la ziua ei, pe facebook, iar apoi vestea s-a răspândit foarte mult şi a devenit extrem de virală, nu doar în judeţul ei natal, Constanţa, ci în toată lumea, prin intermediul reţelelor de socializare şi comunicare valabile tuturor (de ex. facebook, 9gag).
Na' uite un răspuns bun. Dacă mai întreabă cineva asta, pun pe cineva să mă sinucidă. Noapte bună!
P.S: Dacă te întrebai, da, este făcut de mine răspunsul, nu furat de pe un site sau ceva...