| W3R4 a întrebat:

Ce leac aveti pentru depresie?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sinuciderea si te ai facut adio depresie

| Weedier a răspuns:

Fra, ce sadici.
Running, clar.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

X a n a x

| ColdHeart a răspuns:

Amuzant laughing

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Mai multa depresie!

| RebelulDan a răspuns:

Remeron si Lamictal.

| sara29 a răspuns:

Rugăciunea, cititul, socializatul, muzica vesela, fa-ți un hobby care sa iti distragă atenția. Poate ca trebuie sa mergi la paiholog. Sa știi, ca sinuciderea nu e o soluție. Nu o face! Sper ca nu am ajuns prea târziu. Și mai sper ca ace ăsta întrebare nu a fost pusă în batjocura.

| Socea_Rares_1990 a răspuns:

Sinucidere sau LSD

| Ajutor2004 a răspuns:

Petrecerea timpului cu oameni dragi sau sa iti faci prieteni daca nu ai. Sunt 7 bilioane de oameni pe planeta. Sigur gasesti pe cineva.

| ValyJackson a răspuns:

Muzica! happy
Plimbari!