| TheToxicNightmare a întrebat:

Ce nazbati ati facut cand erati mai mici?hee hee

Răspuns Câştigător
| oareux a răspuns:

Am facut multe. Uite cateva

*M`a jucam la o scara vecina cu copii cine tranteste cel mai tare usa de la intrare. Prima fetita a trantit`o putin si abia s`a auzit. Urmatorul baietel a trantit-o mai tare. Si i-am zis ca eu pot sa o trantesc de 10 ori mai tare ca sunt puterinca si cand am trantit`o s-a spart geamul si au venit copii la mama la usa si m-au paratlaughing
*La tara i-am spalat pui de ratusca a buncii si le-am legat la gat (sau spanzuratlaughing ) o bucata de material cu numele lor si numarul de inmatriculare si au murit si i-am ascuns in porumblaughing
*Tot la tara m-am dus sa iau ouale de la gaini si am uitat poarta deschisa. Au iesit toate si m-am chinuit sa le bag singura (aveam 10 ani) Si dimineata am gasit o gaina cu capul prins in poarta se chinuia sa intre singura laughing
* Pe l-a vreo 7 am m-am scapat pe mine (treaba mare) pentru ca imi era frica sa ma duc la toaleta si am ascuns chilotii in oalele buniciilaughing
*Cand ma pedepsea mama sa stau la mine in camera saream geamul (stateam la parter) si ma duceam in gradina si ziceam ca face parte tot din camera mea si daca vreau pot sa dorm noaptea acolo
*Gradina mea avea gard viu des si nu se vedea in ea ( cea de la bloc) si eu le aruncam cu nuci in cap la copii si ei credeau ca ploua cu nucirolling on the floor
* Am facut`o vagaboanta pe educatoarea de la gradinita ca nu steatea ziua cu noi in clasa (era gradi cu orar prelungit)
*Cand eram mai mica doctora mi-a zis sa deschid gura sa vada ea acolo. Si nu vroiam si m`a zdruncinat putin la care eu "du-te-n gura mat_i laughing. Doctora a intrebat`o pe mama ce am zis si mama i`a zis ca v-ati uitat in gura eiblushing laughing
*M-a pus mama sa calc rufe si m-am dus sa ma joc cu o manuta lipicioasa si am lasat fierul pe covor si l`am ars

Nu mai stiu
laughing

9 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Wtf.

| User a răspuns:

Mi-am rupt picioru, mana si era sa-mi rup si gatustraight face Cam dureroase nazbatii da nah.

| dannys a răspuns:

M-am urcat in cuibul berzei care avea cuib intr-un pom la noi in curte si i-am dat jos puii. Ce bataie mi-am luat atunci.

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Pai ma jucam fata ascunselea cu ai mei si m-am ascuns in pod laughing... dne ce s-au mai speriat ai mei ma cautau disperati pe starada si eu am stat vreo 4-5 ore acolo si ma jucam cu niste papusi vechi!

| vivigirl a răspuns:

Cand eram mai mica, dimineata mama a intrat la mine in camera sa ma trezeasca. Si pe mine ma enerva mereu si ce m-am gandit: ia sa ma prefac moarta. Se uita mama asa la mine, vede ca nu mai respiram si nu mai miscam si sa speriat.si de odata m-am trezit si am tipat rolling on the floor doamne ce tare a fost rolling on the floor.

| claudiea79 a răspuns:

Rupeam minile la toate papusile si picioarele si le ciufuleam si le rujam. stricam rujurile mamei; o inchideam afara nu ii dadeam drumul in casa pentru ca stiam ca o sa ma bata pentru ca ii taiam toate bluzele fustele si esarfele. rupeam picioarele la ursi de plus. mincam mult. vroiam suzeta si bibiron pina la 5 ani

| watchmen a răspuns:

Eu am facut sex(daca poate si vorba de asa ceva ca aveam doar 5 ani) cu vecina prin gard(era din plasa de sarma ) big grin

| Just a kid a răspuns:

La 4 ani i-am spart nasu celei mai bune pr a mea ca nu vroia sa sara de pe patlaughing

| Kikyo_2930 a răspuns:

Luam un pix de pe masa si cand mama nu era in camera incepeam sa desenez peretii laughing)).

Cand am fost la dentist trebuia sa-mi curete o masea (aveam vreo 4-5 ani) si cand si-a bagat degetul in gura mea am muscat-o laughing ma speria. rolling on the floor

Cand eram la bunici ma jucam cu varul meu si nu stiu cum alergam si eu am spart o vaza si cand a venit bunica-mea am dat vina pe var si chiar m-a crezut laughing

Eram mica si jos langa scara erau multe omizi laughing Eu si un baiat le dezlipeam si le taiam in doua (cica le operam) rolling on the floor.

Eram la o nunta cu parintii (aveam 3 ani) si mi-era foarte frica de caini si acolo era un caine mare. Nu puteam sa intru ca statea langa usa si ma speria ca latra tare. Mama si tata erau inauntru si nu stiam cum sa fac ca sa intru. Strigam eu : "Mars, caine!" si atunci era un om la intrarea localului care avea porecla "Caine" (ciudat lol). Si eu tot strigam : "mars, caineeeee!" si saracu' om credea ca despre el vorbesc si dadea sa plece rolling on the floor atunci a iesit si tata care i-a zis ca tipam la caine nu la el laughing))).

Era vara si langa bloc erau multi ciresi. Eu si cativa copii ne-a m decis sa mergem sa ne cataram in ei, problema era ca eu nu stiam cum sa ma sui in copaci. Pana la urma m-ai ajutat ei (foarte greu -lol). Se facuse seara si ei s-au dat jos imediat dar eu nu stiam cum laughing Si au plecat si m-au lasat acolo rolling on the floor) aveam vreo 4 ani laughing

Eu si fratele meu luam cate o pusca (de jucarie) si impuscam jaluzelele mamei. laughing

Aveam jos o curte si aveam si pui de gaina. I-a adus mama pe toti intr-o cutie si fara sa vada i-am luat pe toti si i-am rasturnat pe pat si ma jucam cu ei laughing.

Am mai facut si altele dar nu-mi mai amintesc xD.