| SlăninăCuCeapă a întrebat:

Ce parere aveti despre 2 iuzari de pe TPU sa formeze un cuplu?

12 răspunsuri:
| Quest a răspuns:

Atata vreme cat sunt de sexe diferite... e ok.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Ar fi tareeeeeeeee, eu is de acord laughing

| pinguinuVerde a răspuns:

Iustinel şi Iustina.
Pe Iustina nu am mai văzut-o...e dubios. O fi fugit după Iustinel.

| NOBODY a răspuns:

ăăăăă...iarăşi vrei să te căsătoreşti cu NOBODY?

| SlăninăCuCeapă explică:

@NOBODY
Vrei sa fi sotul meu?

| Dootzy a răspuns:

Da,mi-ar placea foarte mult, cu toate ca nu poate gasi nimeni un partener potrivit pentru mine, pentru ca am gusturi foarte rafinate si sunt foarte mofturoasa in legatura cu ceea ce tine de daruri.

| Dootzy a răspuns:

Nici pentru tine nu cred ca s-ar gasi un partener potrivit,@
LexySaBagatInDulapSiNimeniNuOGaseste, Roxy, dupa cum te cunosc eu de bine...

| NOBODY a răspuns:

@Lexy
ok,facem nuntă!
dar stai contul meu ca fi șters în 24 ore.

| SlăninăCuCeapă explică:

@Nobody apoi di si? sad

| NOBODY a răspuns:

@lexy
nu e nimic
fac altu!

| SlăninăCuCeapă explică:

@Nobody yeeep. Macar nu ma lasa-i in ploaie.

| SlăninăCuCeapă explică:

@NoName Nu imi mai zice,, Roxy'' asa imi zice doar verisoara mea. Zimi Lexy sau Lili sau Lilianah.