| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre familia satan? va rog raspundeti din inima

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Downfall a răspuns:

Ce aveţi mă cu familia mea? E cea mai tare dintre toate...

| WhiteWolf7 a răspuns:

Baaaaaa, va luati de familia mea? Fir-ati ai dracu(adica ai EU)sa fiti draga sotioara obscuregirl39, pregateste cazanu, pregatesc eu cina azi.

| Downfall a răspuns (pentru WhiteWolf7):

No bine...
Şi ce pregăteşti, ceva ciorbă de creieri de vacă cu coa*e de cal? big grin

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru Downfall):

Orice iti doreste inimioara si stomacul tau frumusete neinteleasa ce esti.(ce ciudat a sunat asta...).

| Downfall a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Chiar că sunat ciudat laughing

| ShimmEr a răspuns:

O parere proasta...
*edit*...and you`re satan.

| Sunnyツ a răspuns:

Cea mai tare din parcare... ( si parcarea e goala )winking Dar na.care faceți parte din familia aia?

| Mickulash a răspuns:

Hmmm,am o parere destul de buna, pana acum nu m-au deranjat. nu ca i-as cunoaste dar zic asa...

| StefyRO a răspuns:

Cred ca masa. Face parte sincer raspunsai din INIMA!