| Raluxx a întrebat:

Ce parere aveti despre "In puii mei"? Mie una imi place multbig grin

12 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

E un ****...

| Deny1333 a răspuns:

Eu nu ştiu să fie una la "În puii mei", dar dacă tu zici... fie.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu stiu ce cauti la T/A... Si da, imi place emisiunea.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Am ramas cu sechele dupa ce-am vazut aseara ca au cantat "melodia" lu' Gaystin Gayber.

| Downfall a răspuns:

E cea mai ridicola emisiune pe care am vazut-o, printre altele la fel de tampite...
Numai romanii mai fac asa emisiuni de prosti

| AlQaeda a răspuns (pentru Downfall):

Vai tu... desteapto ...ne simtim prea inferiori tie si intelectului tau.Fa tu una mai buna daca esti asa grozava.
Sa imi zici cand terminiwinking

| Downfall a răspuns (pentru AlQaeda):

Uite un exemplu de incultura: TU
Sigur e de la emisiuni ridicole ca astea, dar uitati-va la ce va vrea capu, ca oricum nu-mi pasa

| dadasssssssss a răspuns:

Imi place dar aseara m-a cam socat. Am vazut cum canta melodia lu gayul ala de gayber si m-am dat cu capu de pereti. sad Sper sa nu mai vad asta cat voi trai.

| NoNameJunior a răspuns:

Este super! ma bucur mult ca au inceput.

| dorianpopafan2 a răspuns:

Marş de la t/a!

| ღClauuღ a răspuns:

O emisiune superba, care imi inveseleste duminica.Si cum zice si in reclama:te uiti o seara razi o saptamanalaughing. Deci super emisiuneahappy

| Raluxx explică:

Auziti...eu nu vad mai pe numeni sa ii pese de categorie? De fapt astea sunt motive de critici gasite aiurea.In primul rand am pus aceea categorie pentru ca continutul emisiunii acesteia ze bazeaza pe amuzamentwinkingbft!(SeXyMe si TraficantDeAcadele)