| Paty_1222 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care ragaie?straight facestraight face.

19 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Nu știu... dar am o părere foarte proastă (la modul că e tăran) despre persoanele care pun mai mult de un emoticon la sfârșit.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ca sunt satui...

| Ţepeşu a răspuns:

Mă scuzaţi. Am mâncat nişte suc şi mi-a venit aşa...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

E tabu să râgâi?
Oh, didn't know that.

| cristi202 a răspuns:

Tu nu ragai? E mai jenant (aici la noi la romani, ca la americani de exemplu, daca o faci in limite normale, nu e asa de grav) daca se face tare, cu gura deschisa, si in public, dar oricum, toti oamenii o fac - e ceva cit se poate de natural, si nu iti doresc sa apuci ziua in care sa nu poti ragaii.

| AlinaaAli a răspuns:

Sunt sanatoasehee hee

| Nolkyz a răspuns:

Toţi oamenii râgâie...

| KiddaBăă a răspuns:

Iubesc când fac asta

| Marmun a răspuns:

Depinde de mireasma
1. daca ragaie a usturoi sau praz, ceapa ...sunt niste animale
2. Daca ragaie a bere. oricine greseste
3. Daca ragaie a pul* e Bella

| Marmun a răspuns:

Nu ai nici un pic de sare

| GhostStar a răspuns (pentru Marmun):

Obisnuieste-te(mama lor de corectii), idioata asta ne f*ute ziua la toti

| Marmun a răspuns (pentru GhostStar):

Macar daca ar fi scris si ea ceva mai amuzant

| Marmun a răspuns:

Sunt de 100 de ori mai orasean ca toata rasa ta de tigani vrajitori. Nu sunt tigan borat precum cacatu de fractu care umbla in curu gol pe strada, are maneaua dupa el si face baie in fantanile care sunt puse in oras ca sa decoreze.

| Marmun a răspuns:

laughing ai gresit complet persoana

| Marmun a răspuns:

Nu stiu de ce ai tu impresia ca ma droghez laughing si nu le vand le donez

| Marmun a răspuns:

Si tu ai limbaj de vagaboanta penala.Ai uitat cand sugeai **** pe tatuaje de la guma?
Acum te-ai smecherit nu iti mai ajunge nimeni la nas ca doar na, ai schimbat tarifu nu mai merge cu guma acum vrei o supa la plic ca ragai si inca ii simti gustu ca il sugi la toti drogatii, nespalatii, boschetarii, aurolacii pana si la caini.
Sugi **** cum beau eu bere.Fi pe pace.Nu se poate discuta civilizat cu tine Zdreanto!

| Marmun a răspuns:

Iti multumesc ca existi si ca imi faci viata frumoasa. Te iubesc Bella!

| Marmun a răspuns:

Sunt un domn.Ce **** mea laughing