| bOom a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii lingusitori?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Sunt niste persoane pupincuriste, fara coloana vertebrala.Incerc sa ma feresc cat se poate de astfel de persoane...

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, sincer nu prea imi plac...adica sunt unii care atata se lingusesc pe langa cinea ca sa obtina ce vor...multi se lingusesc si sunt falsi din pacate...nu prea imi plac astfel de persoane, fiecare are felul lui de a fi, dasr mie nu imi place sa, ma lingusesc pe langa cineva, mi se pare aiurea, adica in concluzie am o parere nu prea buna!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Oameni de nimic, fara cel mai elementar bun simt, cu doua fete...

| LNK a răspuns:

Sunt perfect de acord cu pupimik.
Persoanele lingusitoare sunt egale cu 0 si incerc sa ma feresc de ele.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Evita-i! Te vor vinde pe nimic cu prima ocazie, doar de dragul de a trada. Falsitatea lor depaseste imaginatia.

| Lady.Love a răspuns:

Eu una nu-i suport! Nu suport linguseala, adica sa te pui bine pe langa cineva, si sa-i spui vorbe frumoase si cand colo sa crezi pe dos, e total o prostie. Doar ipocritii fac chestii din astea.

| Kidu a răspuns:

Niste persoane false.winking

| DrViorel a răspuns:

Unii lingusitori ajung in functii inalte datorita linguselilor, dar increderea si respectul fata de ei sunt la cote minime... Trebui sa stii cand sa joci teatru pentru a obtine ceva, dar de asemenea trebuie sa stii si cand sa te opresti, Ce este prea mult, e prea mult...

| shineofblood a răspuns:

In general pupincuristii sunt oameni care au ajuns sus si "ling" pe cine si unde pot pentru a ramane "acolo sus". Nu imi plac genul acesta de persoane iar pe cat posibil incerc sa ii evit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele persoane urasc lingusitorii, dar nu isi dau seama ca de fapt si ele la randul lor sunt de fapt lingusitoare cu alte persoane. Evident, o parere f proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste oameni mai sensibili si egoisti pentru ca se folosesc de cineva pentru a obtine ce doresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa