Janina
| Janina a întrebat:

Ce porecle stiti, sau alinturi mai speciale? de unde au pornit ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vampirrolling on the floor...era stirb saracul baiat si avea caninii cam ascutititrolling on the floorsau, Broscoirolling on the floore un tip cu mult, mult tupeu de taran, si si-a luat bataie pe la tara la unu cu capul de razatoarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor) si avea ochii vineti si marirolling on the floor

145 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danonino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dabu-dabu a venit de la un baiat care e mai mare decat mine cu 5 ani si acum la 4 ani dupa ce nu ne-am mai vaz ne-am reintalnit si acum suntem impreuna il iubesc:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletzeeel...happy:Xlove struck:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anducuuuu:X:X...vine de la adrian... ohh ce-mi placeee! 1:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cred ca nu e numai decat sa alinti pe cineva.cred ca daca vrei sa-i arati ca-l iubesti. ii spui simplu"te iubesc"si daca trebuie alinturi. poti sa-i spui pe nume.sau o prescurtare de la nume. depinde si de comportament.sau poti sa-l alinti.cum ar veni"bombonik". sau ceva genu. ceva ce-ti place tie."dulceata"."ciocolatzica" etc.etclaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dda.fostu'mew pr imi spunea "iubi", "pui" sau "puiut".laughingbig grinlaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi spun gogoasalaughingrolling on the floor istoria lui e ca asa il cheama pe cainele meulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucruri care nu se spun la nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raveicu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacareaza ...fostul meu coleg (e ca o scobitoare)dar e simpatica cacareazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pedagogul scolii i-am zis gogopeda.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yoo. mi se zice bytza tonguetonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catinca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa vedem:-.
ciorchillaughing
-frunza
-ska
-toci
-c ămila pe asfalt
-l ăț ăita
-ardei
-tiborg
-auraŞ
-renu
-cip
-senzor
-arabela
-bobo
-mica

si mai sunt mailaughingacum vin de la sine.pe momenthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s espune bebytzu. mi-a zis o fta asa de cand eram mai mica. si asa imi spune si acumtongue:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matapazlac, matracuca, ogarjit, oflintitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi` se ziCe bebelushlaughing de cand iS miCa pan` acum cand am 13 anilaughingbineinteleS doar in caS`oh go onlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Purice laughing... ii spui la un baiat bine facut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se spune covrigellaughing pentru ca mi-a fost pofta pe un covrig in drum spre casa venind de la scoala!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Razvan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kiju, o porecle cidata dar totusi pentru cine cunoaste pers respectiva cere respect.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shuby

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisholcea laughing a facut ala pe el de vreo 20 ori in clasa a 5-a! rolling on the floor
imi e dor de el asa pitic si gras ca o minge
pacat ca a plecatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vrau porecle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idi nahui suca tu si mata luati la cioc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cur de la mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Licurici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii spun unui coleg blondutzu deuarece el este blon-saten si de la cul. parului a pornit porecle,... acum toti colegii din clasa ii zic asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostamol uno laughing-am un coleg care merge mereu la baie si pune fetelor porecle - nume de pastile si a iesit prostamol...sau sardina laughingtot la un coleg, da nu stiu de unde vine.si diriga ii mai zice asa uneori laughingoricumtre, sa gasesti ceva legat de personalitatea persoaneibig grin