| Eusuntaici a întrebat:

As vrea si eu sa rad putin. Ce prostii ati facut cand erati mici? Dar la scoala?laughing[Funda celui mai amuzant]

Răspuns Câştigător

Cand eram in clasa I, am baut mult lapte si in timpul orei de religie mi-a venit sa ragai. Am dat o ragaitura de s-a auzit pana la profesoara si aia m-a pus sa ma ridic in picioare si sa zic " Sunt un porc fara maniere pentru ca am deranjat ora. " laughing
Pe la 8 ani, am aruncat cu pietre peste case ( de pe o strada, pe cealalta ) si a venit politia si m-a prins ca cica au fost chemati de aia de pe cealalta strada ca era sa le sparg capu cu ele. He he... fara intentie da' cu directie big grin
La 11 ani am inceput o bataie cu mancare la un restaurant de ziua unui prieten big grin
La 9 ani, am bagat cioburi in cutiile postale oamenilor de la mine de pe strada si aia bagau mana fara sa se uite ce-i acolo big grin
La 9 ani, i-am spart dintele unui coleg ( iar fara intentie big grin )
La petrecerea mea de 9 ani, am bagat in cola : mustar, ciocolata, fanta, suc de portocale, putin salam (taiat in bucati mici de tot) si niste tort apoi am pierdut la un joc si m-au provocat sa beau laughing
La 8 ani l-am impins din greseala pe cel mai bun prieten al meu de la etajul 1 laughing N-a patit nimicwinking
La 12 ani am sunat la la nimereala si am nimerit la un batran ( parea de la tara ) si i-am spus ca i s-a fisurat centrala si ca polueaza stratul de ozon si ca trebuie sa plateasca amenda e 2000 de euro, sa fi auzit ce s-a speriat ala laughing
Acum sunt si mai si uneoriwinking Adica era sa omor vreo 7 persoane cand am fost in vacanta la mare, am facut pe cineva sa sara si sa cada nasol si chestii de genu big grin Sunt baiat cuminte big grin

P.S. : La ce te astepti de la o persoana care pana la 4 ani a cazut de 3 ori in cap de la un metru si pana la 8 ani si-a spart capu' de 5 ori, huh? laughing Eu vorbesc serios straight face

2 răspunsuri:
| elena_3173 a răspuns:

Cand aveam 3 sau 4 ani mi-am dat jos pantalonii si chiloteii si m-am dus in gradina, unde spre nenorocul meu era plantat ardei iute, si-ti dai seama ce s-a intamplat...rolling on the floor

| Xeris a răspuns:

Cand eram mica de faceam caca moale am mancat caca si am umplut o camera de urme de labute.