| pauliblis a întrebat:

Cum as putea invita o fata in oras?
Ceva "replici" ce ar functiona, nu doar: "vrei sa iesim?"

Multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

O fata se invita in oras sau la o prima intalnire, numai dupa ce tu ai " curtat-o" si ea ti-a raspuns pozitiv intentiilor tale. Atunci cand faci o astfel de invitatie trebuie sa nu uiti sa-i spui ca iti este draga si ai fi onorat daca ea ar fi de acord cu propunerea ta de a va intalni in oras. Dar, pana la Dragoste si Sex este drum lung si insistand pe aceasta sectiune, risti sa primesti raspunsuri total nepotrivite pentru varsta si frumoasele tale intentii.

4 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Eu zic că mai bine nu foloseşti replici de agăţat sau chestii de genu. Mai pe scurt, încearcă să-i cunoşti personalitatea, apoi fă-o să se simtă bine cum îi place (când ajungi să o cunoşti mai bine).

| 69dacăvrei a răspuns:

Pentru ce iti trebuie replici, vrei sa pari smcher? Pai nu o sa pari, iti zic eu. Fetele deja sunt satule de badaranii cu replici expirate.
Fi tu si invit-o pur si simplu.

| foxAKA47 a răspuns:

"Hey,hey te vreau! tu ma vrei?"! rolling on the floor, glumesc...nu stiu dar chstia cu vrajeli si asa mai departe...e o chestie cam demodata fi natural, du-te si vorbeste cu ea spune-i ca iti place de ea.si ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine la o cafea, suc, intelegi tu :*! bafta!

| Neînsemnatul a răspuns:

Îi spui, SIMPLU!
Bună, îmi place foarte mult de tine de ceva vreme, aș vrea să văd dacă și ție îți place, ce zici vrei să ne cunoaștem mai bine la un suc?
Cred că o vei cuceri... thinking