| anonim_4396 a întrebat:

Cum era acea gluma de la Coca-Cola? ceva de genu...esti umeda, buna...si la urma...intotdeauna coca cola.

Răspuns Câştigător
| turtl3 a răspuns:

Doresc nebuneste sa te vad, sa te ating cu buzele, sa-ti ating formele de sus pana jos, sa-ti simt lichidul in gura, te vreau, te apreciez pentru totdeauna, Coca Cola!
Te vreau! Te doresc! Vreau sa te trag in pat, sa te fac sa tremuri, sa tranpiri, sa-ti arda corpul.Pana la urma tot a mea vei fi. Semnat: GRIPA
Era o noapte fierbinte de vara, te-ai lipit de trupul meu asudat si-ai inceput sa sugi, si ai supt, si ai supt, si te-am strivit tantar nenorocit...
Tanjesc dupa momentul cand vei fi langa mine, cand ma vei incalzi in pat, cand ma vei face sa tresar sub atingerile tale,
cand vom fi ca unul... imi lipsesti... pijamaua mea draga!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiai ca, reteta originala Coca Cola continea cocaina, de aici venindu-i si numele, si chiar alcool; cum la inceput avea culoarea verde; cum a fost creata de catre farmacisti ca un medicament contra depresiei; cum ingredientele din care sunt facute sunt una dintre cele mai bine pastrate retete din lume..etc nu stiu bancul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clau, stiam...nu trebuia sa te agitilaughing... oricum mersi ca mi-ai amintithappy