| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport extrem practicati? Eu practic statul degeaba.

26 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Citesc. ^.^

| Furculingură a răspuns:

Mâncatul...

Ştii e destul de greu să escaladezi muntele Savarină ca să ajungi la cireaşă.

http://www.candycat.ro/pictures/800x800/1267785363_picture1.jpg

| Foxyyyy a răspuns (pentru Furculingură):

Asta voiam eu sa spun. phbbbbt

| epurel a răspuns:

Tot ce e catalogat drept sport extrem în restul lumii în Indonezia e joacă de copii, acolo sport extrem e să te masturbezi, dacă te prind te decapitează *nuştiu care cap*

| zurick a răspuns:

Prostia o ador

| єχcєєℓ a răspuns:

Sexul.

| anonim_4396 explică (pentru єχcєєℓ):

Vai, draga!

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Multumesc, acum trebuie sa sterg din istoric.

| Naяutσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te-a pus Aghiuta sa apesi! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Naяutσ):

Nu stiu. laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

În fiecare seară, când mă duc la baie, fac box cu gândaci devil
*adevărul e că dacă nu ar dormi toată familia, ar ţipa, dar cum dorm toţi, pune un capac pe gândaci şi îi lasă aşa, sperând să nu scape până nu ajung părinţii acolo*

| W3R4 a răspuns:

Handball...ce? E cea mai extrema senzaţie când stai în poartă, şi te-arunci să aperi mingea! smug

| anonim_4396 explică (pentru W3R4):

Stiu cum e...si eu faceam asta, pana am fost scutita crying

| ww2Totenkopf a răspuns:

Haltere.

| Seducatorul a răspuns:

Urinatul in directia vantuluilaughing))))

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Somnul,practic sportul asta cate 13 ore happy

| anonim_4396 explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Inseamna ca esti experta!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frecatul mentei.

| Matt24 a răspuns:

Informatica...ma omoara incet

| Florincrap a răspuns:

Tolanitul.

| MCG a răspuns:

Statul pe scaun la pc smug Omor peste 12 ore pe zi pe scaunnlaughing)

| Sophieeeeeee a răspuns:

Holbatul in desktop smug

| KarinuTzaa a răspuns:

Aruncarea cu privirea... logic!

| Cxena a răspuns:

Alaptez, tin toata ziua in brate, schimb scutece, fac baita, legan, cant, vorbesc bebelusului meu de 2 luni, alerg, ma joc, fac baita, tai unghiute, hranesc si desenez cu baietelul meu de 3 an, si, in acelasi timp, gatesc pentru toata familia, spal vase, spal rufe, fac ordine si curatenie in casa, etc... Daca nici asta nu o fi sport extrem, ziceti voi?!;-) whew!