| Idkidk a întrebat:

Ce vă doriţi de ziua voastră?

39 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sănă *coughs* sănătate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stiu. Nu vreau nimic. Un simplu lucrur pe care l-ar cumpara cineva nu m-ar face fericit. Poate doar de moment. Daca ar fi, mi-as dori fericirea. Dar asta nu se poate, nu e asa?

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Păi, nu se poate... Dar poţi să te gândeşti la fericire.

| Doub a răspuns:

Nu ce, ci pe cine.

| Florentina9210 a răspuns:

O masina! Pe care sa o conduc cand merg la cursuri si sa imi duc parintii unde au nevoie. Si de altfel sa imi duc unchiul la spital pentru tratament!

| Idkidk explică (pentru Florentina9210):

Ce maşină?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Idkidk):

Opel Corsa!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Frumos

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Nimic,e mult prea mult pana atunci abia a trecut

| gemeni6226 a răspuns:

Ziua mea fiind vara as dori sa merg cu familia la Aquapark si sa stam acolo toata ziua cind in piscina cind in jacuzzi.

| dragosbogdan001 a răspuns:

O zgarda de purici. Nu pentru caine.

| DeathOfDreams a răspuns:

Căăărți
Pe toateee!

| Адина a răspuns:

ăum, un prieten :-s

| chilledzebra a răspuns:

Sa moara cateaua vecina-mii. Are mai mult de 13 ani si de cand ma stiu, naste in fiecare an de cate n ori. Prea multi pui de caini si nici macar nu sunt de rasa. sad Sa merg cu familia la karaoke. I-am promis tatei ca eu castig anul acesta intrecerea. laughingDoar daca nu o sa se apuce sa cante piesa "Drumurile noastre toate", m-a batut in fiecare an cu nenorocitul ala de cantec. laughing

| Idkidk explică (pentru chilledzebra):

Superb!

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

O sa duci a Cristi dupa laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Eu îmi doresc de ziua mea, să înceteze Justin Bieber și Cristi din Banat, să se oprească din cântat.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

E. asta asa ca o faza amuzantahappy Dar ce iti doresti cu adevarat?

| chilledzebra a răspuns (pentru DoarBogdan):

laughing) Bogadane, nu glumi cu chestii de genul! laughing Atat imi mai lipseste!

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Parca eram Bobo...

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Îmi doresc o mașină BMW când iau permisul, dar mama și tata vor să-mi ia un Audi.

| chilledzebra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Bobo, iarta-ma!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Au. Marea problema zau happy Ce ii arde pe unii happy Si afara nu mai ploua happy
Dar ma rog. E frumoasa dorinta ta.

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Altceva laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Da vreau masinuta :3

| chilledzebra a răspuns (pentru DoarBogdan):

tongue Mai greseste si omul! Mai Bobo, mai!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

O sa ai happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

E, dar hai sa nu exageram cu atata Bobo rolling on the floor.
Ar merge Obri, dar lasa si Bobo.

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Nu, Zebra? laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

happy

| chilledzebra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce te iei ma de dungile mele? tongue Si de ce Obri?

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Obricorn e avatarul meu din tot ce inseamna online happy
Aici pe TPU, am vrut sa par mai uman, si de aia DoarBogdan. Am facut si rima laughing

| chilledzebra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Deci pana la urma cum ramane? Bobo, Obri sau mai ai si altele? laughing E ultima strigare! Tu alegi!

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Hm, daca stau sa ma gandesc... Pai probabil Obri o sa uiti happy Asa ca, las la alegerea ta. Nu, Zebra?

| chilledzebra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu sunt Andrada, Dada sau Zebra. Tu alegi, Obri.

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Ia sa vedem... Nup, zebra ramane happy

| chilledzebra a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ok,ok, asa ramane. laughing

| FataȘarpe a răspuns:

Un tub ultra-dimensional-gaura-de-vierme-non-cronologic doar al meu.
Colega de camera e hibrid felina enervanta.
(N/O Vorbind serios, vreau o Leopard Gecko