| Villy0po a întrebat:

Voi ce a.ti primit de ziua voastra sau ce va doriti?happy

Răspuns Câştigător
| diia29 a răspuns:

thinking de ziua mea am pimit o lovitura de la prietena mea cea mai buna pentru ca nu a venit... prietenul meu a uitat. nu am sarbatorit... etc happy
ce mi'as dori? thinking sa imi fie prietenii si familia langa mine, asta ar fi cel mai frumoshappy

2 răspunsuri:
| loryys a răspuns:

Pai am primit un bilet la concertul lui justin biber

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
De ziua mea am primit un tricou, doua bluze, o bratara si un telefon(telefonul a fost cadou mai intarziat). Mias dori sa fie alaturi de mine toate persoanele dragi mie.
O zi buna!