| denisa20 a întrebat:

Ce va doriti de ziua voastra?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Un tort mare, multe apeluri si multe haine! a da si un instrument util cum ar fi un mobil/sau un iPOD.doar atat big grin rolling on the floor

| Vizitiul a răspuns:

Familia, prietenii si iubita alaturi. Doresc pace si liniste sufleteasca.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

De-acum pentru la anul. Să nu mai fiu într-un tren oprit într-o gară obscură din Ardeal.

| shtephie a răspuns:

Daca spun nu se mai implineste big grin

| stresu a răspuns:

Asta pentru la anul: sa nu mai inceapa sesiunea a doua zi.

| Adyr0 a răspuns:

Sa ploua cu Euro laughing. Fara numar, fara numar, fara numar laughing

| JH a răspuns:

Iubita langa mine.

| alexolis1 a răspuns:

O femeie, intr-un hotel, la un ***@i. laughing asta e dorinta suprema rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Initial, dorisem un laptop dar il achizitionez in cateva saptamani, deci va trebui sa ma redecid. Pana in mai, am timpbig grin. In orice caz, optez spre ceva sportiv sau vreun instrument muzical.