| aleeee a întrebat:

Ce doriti sa primiti de ziua voastra?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să o mai am pe mama lângă mine și tata să fie sănătos!
Pa, pa.

| Graphee a răspuns:

- Sănătatea, de care nu prea dispun.

| pwp a răspuns:

Un laptop, doar daca se poate, nu-mi trebuie neaparat!

| AG a răspuns:

In general nu vreau nimic de ziua mea, dar anul asta vreau o chitara acustica noualaughing

| NoNameJunior a răspuns:

Un laptop.

| FreakyFred a răspuns:

Nimic. In fiecare zi e ziua mea. Daca nu primesc ceva special intr-o joi, de ce as primi de ziua mea? E o zi ca oricare alta. Asta gandeste un om pragmatic. Oricine altcineva ar zice ca se gandeste ca a mai trecut un an si alte prostii. Deci nimic.

| Vlad93 a răspuns:

Sfaturi

| Valisha18 a răspuns:

O lume mai buna...happy

| Mashiro a răspuns:

Totul

| Gaabi32 a răspuns:

Nimic.Am tot ce imi pot dori de la viata.Am ceva cu adevarat mai pretios decat cadouri am o familie superba am prieteni adevarati si nu imi doresc nimic nimic.sunt multumita de tot.