| RosuCosmin a întrebat:

Ce vedeta ai vrea sa intalnesti si ce vedeta ai vrea s-o omori?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Sa ma intalnesc cu trupa de rap B.U.G Mafia si sa ii omor pe aia din Lala Band...

10 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

As vrea sa omor pe Justin Bieber si sa-l intilnesc pe Paul Wesley

| єχcєєℓ a răspuns:

Vreau să-l întâlnesc pe Smiley și să-i crăp capul lui Salam!

| Ashadow a răspuns:

Cred ca ar fi o intalnire interesanta cu Jim Carrey si modul sau specific de a-si face intrarea:
http://likegif.com/wp-content/uploads/2013/01/jim-carrey-gif-5.gif.
N-as omori pe nimeni.De ce sa fac eu inchisoare din cauza unor afoni care oricum vor muri cand se va decide micutul hiv sa se trezeasca?

| suităr a răspuns:

1.Katy Perry
2.Lala varza

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Aş vrea s-o întâlnesc pe Hatsune Miku şi să omor toată gaşca Lala Band.

| zurick a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Si eu as vrea sa-i omor pe lala band

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa-l intalnesc pe Connect-R si sa-l omor pe Guta.

| MдĐдLiNид a răspuns:

As vrea sa-l intalnesc pe Bill, si sa omor cam... toate vedetele romane devil

| SkrillexForever a răspuns:

Fuego si Fuego

Întrebări recente