| Anileda a întrebat:

Daca puteti si vreti sa imi raspundeti as fi foarte multumita, deci sa incepem.

Ce vedeta ai vrea sa intalnesti? si de ce?
Ce ai face ai intalni persoana respectiva?
Cu cine ai vrea sa te mariti si de ce?
Daca ai putea sa fi o vedeta cine ai fi? si de ce?

Multumesc mult

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe fiul lui Timberland. E dat draq de bunhee heePai evident ca nu s-ar uita el la mine, dar m-as uita eu la elsmug
Nu stiu cat de beata/bolnava/drogata/hipnotizata trebuie sa fiu ca sa imi leg viata de unu`raised eyebrows

| JustMe a răspuns:

As vrea sa il intalnesc pe Taylor Lautner. Pentru ca imi place mult de el si mi se pare si simpatic si dulcelove struckhappy
Daca l-as intalni cred ca as lesinalaughing Glumesc, as incerca sa intru in vorba cu el, poate am merge la un suc sau cevahappy
De maritat nu stiu, nu vreau sa ma marit cu nimeni momentanlaughing
Daca as fi o vedeta, mi-ar placea sa fiu Selena Gomez, pentru ca este tanara, frumoasa, talentata...Nu ca Selena ar fi preferata mea, dar nu mi-ar placea sa am 25 de ani in momentul astalaughingAs vrea sa fiu o vedeta adolescentina.

| AshuraElric a răspuns:

Pai...as vrea sa-l intalnesc personal pe Kamenashi Kazuya, pentru ca e multitalentat (cantaret, actor, prezentator, jucator de baseball)plus de asta e adorabil. Daca as avea nesemuita onoare sa-l intalnesc cred ca l-as ruga cu privirea (japoneza stiu foarte putinlaughing)sa-mi fredoneze melodia ''You''. Momentan nu am de gand sa ma marit si nu cred ca o voi face prea curandhappy. Mi-as dori sa fiu BOA (best of asia)nu de alta dar la cum a reactionat Kame (Kamenashi Kazuya) cand a vazut-o prima oara ce n-as da sa fiu ea. O alta varianta :Avril Lavigne, pur si simplu o ador.

| User a răspuns:

Bine ca nu ne intrebi si pe cine am vrea sa... laughing

| Brn a răspuns:

Buna!
Poi eu as vrea sa il intalnesc pe G-Dragon, pentu ca are multe calitati(si este artistul meu preferat).
Probabil ca as lesinathinking i-as cere un autograf si as face o poza(sau mai multe)cu el.
Deocamdata nu ma gandesc la asa ceva.
Mi-as dori sa fiu Bom(2ne1)este draguta si plina de viata+este o foarte buna prietena a lui G-Dragon.:*