| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Daca ai vrea sa te intalnesti cu o vedeta? Care ar fi aceea?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daniela Crudu : "fato, cand am zis co rup, o rup"laughing.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cu Serj Tankian. E posibil sa mi se îndeplinească visul dacă adoarme paza de la Artmania si am acces în backstage laughing

| Ea12345 a răspuns:

Brad Pit.big grin Si nu numai sa ne intalnim, poate ma lasa sa-l si pipai whistling. Nu radeti de mine, dar chiar vreau sa vad daca a meriatt pe drept titlul acela de,, cel mai sexy fund". phbbbbt big grin

| DeXxa a răspuns:

Eminem :X

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Kristen stewart.
dar asta e cel mai imposibil lucru :d

| alexbzalex a răspuns:

Lil Wayne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga, pentru un autograf, o conversatie luuuuuuuuuuuunga si multe pozehee hee. Cat despre o intalnire in celalalt sens al cuvantului, nu m-ar interesa una cu o vedeta.