| DianaIsHere123 a întrebat:

Chuck Norris este cu mine in camera...Tocmai imparteam o bucata de prajitura...big grin

13 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Asa,si care-i intrebarea?
De ce Groparul nu vede semnul intrebarii macar?

| Ashadow a răspuns:

Ok nu te panica, doar repeta-ti in gand: e doar imaginatia mea, e doar imaginatia mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vroiam sa te intreb de ce ti-ai ales numele asta, dar m-am prins dupa intrebarea asta.
In orice caz, sa imi pastrezi si mie macar o bucatica de prajitura. Nu prea mare, cel mult un kg. Dar numai daca e din aia facuta in casa si e buna.

| DianaIsHere123 explică (pentru anonim_4396):

L-am ales pentru ca numele precedent arata varsta mea, si nu prea imi placea big grin

| mola a răspuns:

Si care e intrebarea?

| 00AName00 a răspuns:

Eu sunt cu Elodia in camera si mancam amandoua resturile de la prajitura ta.

| DianaIsHere123 explică (pentru 00AName00):

Te cautam de mai bine de 5 ani! Pana si Basescu stie de tine!

| 00AName00 a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Dra Elodia e oricum nesimtita.A mancat toate resturile de l-a prajitura si mie nu mi-a lasat nimic.Acum a fugit si iar nu stiu unde e.

| DianaIsHere123 explică (pentru 00AName00):

Cum ai putut sa o lasi sa scape? Impreuna cu resturile mele de prajitura...sad

| 00AName00 a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Pai s-a intamplat cam asa: Elodia mi-a cerut sa ii aduc un servetel(sau ce naiba mi-a cerut) din bucatarie si cand m-am intors nu mai era.Nu-mi vine sa cred ca am fost pacalita in halul asta.Si mi-a furat si mp3-ul.crying

| DianaIsHere123 explică (pentru 00AName00):

Partea buna este ca nu a furat farfuria in care era prajitura! Da-l incolo pe MP3!

| Weedier a răspuns:

Vreau si eu prăjibatting eyelashes Dai? puppy dog eyes

| Chronicles a răspuns:

Da, iar eu sunt cu PSY şi scuipăm coji de seminţe pe o poză cu Justin Bieber.