| Lov3AndHat3 a întrebat:

Cine imi spune cea mai amuzanta intamplare LA SCOALA are Fundita:*

18 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

M-am pișat în galeata cu apă de sters tabla.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Păi...
Eram în ora de română, și erau două gâze ( muște ) în clasă și se relaxau pe spatele unei colege ^^. Iar eu i.am zis colegei mele de bancă că gâzele ( muștele ) stau doar pe căcat. Și așa a început totul.

| CautNume a răspuns:

(in ziua aia aveam sport) si nu stiu ce ne certam noi prim pauza, ziceam bancuri etc. o colega (e mai mare decat noi cu aproape 1 an) incepe sa-l bat pe unu mai pitic (nu tare, in joaca) si ala da cu spray (de asta v-am spus ca aveam sport) s-a sunat, vine d-na de rom. si nu putea sa respire in clasa ne-a scos pe toti pe hol si a deschis geamurile (am stat acolo un sfert de ora )
e adevartlaughing

| GhostStar a răspuns:

Well,era 1 aprilie,si eu ca un boss am gasit un praf mirositor(unii il stiu), l-am deschis si l-am pus pe scaunul de la catedra, cand profu a intrat in clasa n-ea dus in suturi la director (vreo 2 am avut praf)...
Next
Era ora de sport si jucam handball, cand de odata se intampla un accident.Un baiat a cazut peste o fata si i-a dat paltalonii jos...
Va dati seama ce priveliste am avut nu? Mai ales ca fata era ceva de genu Kim Kardashian

| AnemonaP a răspuns:

Cand ma schimbam la toaleta mi-am scapat telefonul in wc,am chemat'o pe femeia de servici,munictorii de la scoala au sapat in canal sa dea de telefon [nu va faceti griji,era un jaf] si nu-l gasea,femeia de servici tot baga galeti cu apa in wc si tragea apa ca sa vina telefonul in canal, ca nu venea, si imi spun muncitorii sa ma duc sa ii spun sa mai puna 2 galeti,sa ma fac utila, nici nu era si m-am gandit sa fac eu, si am pus 3 galeti pline, si dupa ma duc la baie sa ma spal pe maini si se rupsese o teava si era o galeata dedesubt, si urc sus cu femeia de servici si aveam cu diriga ora si ii spune ca am inundat tot wc rolling on the floor toata clasa era pe jos si diriga radea laughing vb serios

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Well...Nu e doar una.De exemplu o colega nu avea treningul la ea si trebuia sa dam viteza.A alergat ce-a alergat pana i-a sarit pantoful din picior.Sau eu mereu ramaneam intepenita pe capralaughingAdica eu sar pe ea dar nu pot sa ma mai dau josrolling on the floor
Sau la ora de chimie colega de banca a amestecat intr-o caserola de la cartofi prajiti [e un fast-food langa scoala,nu a venit cu ei de acasa] apa, cu lapte, cu 2 cartofi,cu cate un fir de par de la toate fetele de pe rand, cu servetele, cu corn si a facut papaaa=p~ Ciudat ca profu' n-a vazut nimiclaughing
Sau cand am fost la olimpiada la engleza am stat in banca cu o fata mai nevleaga.In spatele ei statea o fata care avea un ursulet de plus care canta "jingle bells" [luna cadourilor] si ea i-a dat drumul sa cantelaughingIn sala liniste deplina si incepe "jingle bells".

| ILoveMyBed a răspuns:

Cand am dat sa inchid usa si am ramas cu clanta in mana, ma uitam ca vitelu' la poarta noua, si colegi mei mureau de ras, faze au mai fost : azi s-a rasturnat catedra, azi trageam eu si cu un coleg de ghiozdanul lui, si fara sa-mi dau seama am iesit pe hol, cand neam dat seama ca se uita toti colegi la noi, era prea tarziu, uni isi faceau cruce, alti radeau, sau cand un coleg a cazut cu capul de perete in ora de engleza

| 20thoughts a răspuns:

Pai eram noi toti in clasa si dintr-o data a intrat un bondar in clasa.Toti tipau ca disperatii laughing. Doamna nu stia ce sa mai faca ca sa ne calmeze laughing.

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Pai colegii mei se bateau cu cornuri iar eu m-am ridicat in picioare si am zis sunt o proasta atunci m-a lovit un corn in cap

| AlexandraPrincess a răspuns:

La noi la scoala! Un coleg a sarit pe banca si a rupt-o in doua! happy laughing)

| pokerstrategy a răspuns:

Am si eu ceva tare! Iti spun sigur ca functioneaza. Pui in galeata cu apa pentru sters tabla sapun lichid ( atat incat sa nu se cunoasca) lesi elevul de servici sa stearga tabla si sa vezi ce bine scrie creta pe tabla dupa aceea.

| JohnnyJohnny a răspuns:

Va zic eu o faza duralaughing...in Piatra Neamt in CTT(cine e din Piatra cunoaste). eram in clasa a9a si un coleg de clasa a aruncat toate gentile din clasa de l colegi intr'un copac de l etaju' 1laughing...acum e repetent vai de capu' luilaughing)

| AnDrEy55 a răspuns:

Faza tare si la mine in clasa. Acum in a VIII-a profa i-a dat 4 unui baiat si ala destept ce s-a gandit sa faca. Si-a scos cureaua de la pantaloni, a pus-o la gat si a legat-o si de cleanta si ii zicea profei ca se spanzura daca nu ii pune 10. Cureaua era lunga, nu avea el treaba. Profesoara tot ii zicea sa treaca in banca, sa fie cuminte, sa nu faca nimic, dar era calma si dupa s-a uitat pe geam. Si deodata auzi BOOMM laughing (ala a dat cu genunchii in pamanat). A sarit profesoara in sus si la director cu el... =]] Toti au ras cu lacrimi.

| RaulSatMareanu a răspuns:

Eram acum cateva saptamana in clasa... Pe scurt Inainte de ora de religie injura unu pe prietena meaw si l-am alergat pe tot coridoru...Un coleg i-o pus o predika de o picat pe jos, Dupa aia o incercat sa ma bata si eu mam ferit si eu Fwtt una cu genunchiu in Outzele lu "Domnu" It`s Very Really

| Sanatate a răspuns:

Poi la mine cea mai amuzanta intamplare a fost atunci cand am sarit capra la ora de sport pentru ca am cazut in caplaughing)! Funda+ vott?puppy dog eyes

| AlinaaAli a răspuns (pentru Sanatate):

In loc de "funda + vott" nu ai gasit ceva mai interesant?
NU MAI PROMOVA CERSETORIA!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori NU iti multumesc!

| amage a răspuns (pentru Sanatate):

Eu m-am lovit de tavan...thinking

| AlinaaAli a răspuns (pentru amage):

laughing buna asta !