| мιcυтѕαααα a întrebat:

Povestiti-mi o intamplare amuzanta de la voi de la scoala. Dupa aceea v-o povestesc si eu pe a mea. happy Funda cea mai amuzanta!

Răspuns Câştigător
| artseeker a răspuns:

Pooii...eram la scoala, dupa ore cu cativa colegi( 4 fete si un baiat) si jucam adevar sau provocare.Si m-au pus sa imi dau pantalonii jos, si cand i-am dat, mi-au alunecat si chilotii...rolling on the floor am avut noroc ca eram cu spatelelaughing Radem cu pofta cand ne amintim laughing

9 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Un coleg,B., era la tabla si s-a impiedicat de galetuta cu apa in care udam buretele. Apoi, peste cateva minute si profu de mate la tabla era sa intre in galeata.Si zice un coleg lui B.
: "Uite B., nu esti singurul prost care intra in galeti"
si a zis-o de fata cu profu laughing

| bigsy a răspuns:

La ora de franceza. elevul problema [ uragan chiar ] face iar galagie in clasa. : profa de franceza : probleme? colegul, amuzat : da. mari!laughing si proga zambeste frumos spre clasa love strucklove struck. acum povesteste si tu!

| мιcυтѕαααα explică:

Deci am baut niste lapte cu ciocolata si am dat pe mine. Nu am obserbat si cand profesoara intra in clasa ma scoate la tabla. Colega mea de banca zice ''Schimba-ti tamponu' mai des!'' A zis asta de fata cu profesoara. rolling on the floor

| Darklightt a răspuns:

Am intrat in clasa, nu-mi gaseam cheile de la casa si incep sa injur:baga-mi-as ****, unde-s cheile alea? si ghici ce? diriga era in clasa

| joane a răspuns:

Pai...thinking stai sa ma gandesc. ii o problema dc iti zic mai multe?big grin
1.un coleg alerga prin clasa si sa impiedicat de banca. in banca era un borcan cu zacusca care era desfacut... aorcanul a sarit din banca si au ramas urme pana si pe tavan...
2. un coleg in ora de istorie se juca cu chestiile alea de la ghiozad ca sa poti face bretelele mai lungi(am lapsus momentan) si si lea legat in jurul burtii cu nod foarte strans (ghiozdanul era pe spatarul scaunului). apoi sa batait cu scaunul (el inca nusi dezlegase bretelele) iar profa la ridicat in picioare. el scria cu scaunul in spate... asta pana in pauza...
3. cu injuraturi is multe: o colega a zbierat cand a intrat in clasa: ce ***?; noi ne spunem "****" si "**** moca" iar profii is pe hol...
4. am adus la scl un prezervativ, iar un coleg si la pus pe mana. noi strigam "umfla-l! umfala-l! umfla prezervativul!" iar diriga era pe hol langa cls...
is mai multe dar am de scris prea mult...laughing hai zi si u macar unatongue

| polisenia a răspuns:

Colega mea e o proasta pentru ca:
1. Cel mai tare baiat din scoala a vrut sa se combine cu ea, dar ea la refuzat
2. nu iese nuciodata afara sa se distreze pentru ca invata tot timpul.
3. vrea sa aiba primul sarut la 18 ani!

| PapushaDeCristaL a răspuns (pentru polisenia):

Colega ta e identica cu colega mea de banca...chiar nu pot sa o inteleg dar totusi are o parte buna: imi da tema la mate mereulaughing

| Leiutzza a răspuns (pentru polisenia):

Doamnelaughing

| Leiutzza a răspuns (pentru PapushaDeCristaL):

Polisenia m'ii colegalaughingsi colegaa ia a noastra na da teme in vecioh go onlaughingprostiahappy