| gratii a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare la scoala?
Scz n-am ce face...big grin

7 răspunsuri:
| INeverStopLoving a răspuns:

Ma plictiseam intr-o zi de vara si mi-am chemat un vecin. Era cu bicicleta iar eu cu rolele. M-am prins cu mainile de bicicleta in spate iar vecinul meu a marit viteza iar eu am fost jumatate de zona tarata in genunchi. Mi-am facut o buba mai mare decat genunchiul meu si partea mai naspa a fost ca am stat 2 saptamani. la pat fara sa ma misc. Am crezut ca mor de plictiseala sa stau toata ziua-n pat vara pe 40 C. prea tare faza. Nu am uitat-o niciodata.

| biBii07 a răspuns:

Pai daca nu ai ce sa faci de ce nu te dai cu capul de ceva?
Sunt persoane care pun intrebari la care chiar le trebuiesc raspunsurile pentru ceva si dispar de pe prima pagina din cauza unora ca tine care puneti intrebari fara rost.

| ANoNim_7814 a răspuns:

S. a impiedikt diriga si i. a cazut perukalaughing [e p bune ffazastraight face]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bine intrebare dar raspunsul e tragic. m-am batet cu un coleg timpit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand a picat o fosta diriginta peste catedra cu catalogul peste ea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci in clasa a 6-a profu de sport vine el si cica ne invata shpagatul. Si se invarte el si se lauda ca ce tare e razand de aia care nu puteau sa-l faca si zice: Uitati copii deci asa: si i se rup pantalonii in fund. Si faza tare a fost ca a plecat asa acasa.
Sau cand in clasa 1 un copil a plans toata ziua si eu il intreb. Ce-ai patit? Si face el: Mi-am uitat sticla cu apa acasa! S-a invetat chiuveta de la baie desteptule!
Si cea mai tare a fost cand aveam ora deschisa si un copil mai gras, Marius e chemat de profa la tabla. Si se inroseste el de emotii si a tras una de era sa murim de ras.Si pana au plecat profii si directorul ( asa e in ora deschisa) mirosea asa rau in clasa ca am deschis usa(nu puteam sa deschidem geamu era iarna) si s-a dus si pe hol. Oare ce impresie si-au facut profii despre noi?

| OanaKJY a răspuns:

Hmmm...
Ma 'pupam' cu nasul cu o colega de la scoala, si nu stiu ce m-a intrebat un baiat si eu i-am raspuns.si am sarutato pe colega mealaughingm-am inrosit toatalaughing