| Georgix a întrebat:

Exercitiu de gandire.Cine ghiceste raspunsul intrebarii are funda.happy

Un om sta la etaju 10 al unui bloc, ia in fiecare zi liftu, coboara pana la parter, se duce la munca, isi face treaba, se intoarce acasa si ia liftu doar pana la 6.Omu e obosit, nu vrea sa se opreasca la nimeni, vrea sa ajunga cat mai repede.liftu nu are probleme, dar totusi nu poate urca pana la 10.de ce?

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Pentru ca omul acela e scund si nu ajunge de cat pana la butonul 6 al liftului, butonul de parter e jos

8 răspunsuri:
| Mera a răspuns:

Omul ala e Boclaughing

| Bubiko a răspuns:

Era mic de statura si nu ajungea pana la 10. laughing

| Urzică a răspuns:

Se plictiseste liftul sa mai urce pana la 10 ca poate omul e supraponderal!

EuSiAtat

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Ah si eu care ma gandeam ca omul e prea gras si nu mai putea sa-l ridice pana la 10rolling on the floor

| NothingImportant200 a răspuns:

Lol! Omul e scund si nu poate sa apese decat pe butonul de la etajul 6. mai sus nu. Funda? Plsbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca etajul 10 s-a daramat?

| babyangel a răspuns:

E piticul porno care nu ajunge sa apese butonul 10, ajunge doar pana la 6laughing

| DeeDee_9541 a răspuns:

Chiar nu stiu...