| bogdan324 a întrebat:

Cine mi-a furat sabia din portbagaj? cand am deschis portbagajul, nu era nimica!
http://img707.imageshack.us/img707/3382/samp038me.png

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

O maimuta ninja cu banane in loc de pistoale

| bogdan324 explică (pentru Comeandtellmesomething):

Mda,nu am gasit maimuta,dar cred ca se uita la mine de la distanta,aaaaoleo, ma spioneaza, am dat de gol maimuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei
Hei!
Eu joc GTA Româniaaa
Ştiu. ştiu majuscule...
ştiu, ştiu sunt obsedată de jocuri GTA.

| RaduPhantom a răspuns:

Oare e acelash om pe care l-am gasit in dulapul din baie? ಠ_ಠ

| bogdan324 explică (pentru RaduPhantom):

Poate ca da,poate ca nu

| RaduPhantom a răspuns (pentru bogdan324):

M-a rugat sa nul dau de gol pentru ca se joaca ascunselea... (ahh ma pacalit )

| bogdan324 explică (pentru RaduPhantom):

Mda,Busted!

| RaduPhantom a răspuns (pentru bogdan324):

Atunci poate nu trebuia sal ascund nici pe ala de sub covorul din sufragerie :S crying

| bogdan324 explică (pentru RaduPhantom):

Gata,politia a venit dupa ei, sayonara hotilor(2 hoti sa fure o sabie, lolll)

| RaduPhantom a răspuns (pentru bogdan324):

Esticonstient ca doar pentru ca vine politzia nu inseamna ca a si prins hotii laughing

| bogdan324 explică (pentru RaduPhantom):

Pai deja au catusele la mainirolling on the floororicum,ceea ce ai zis tu se intampla doar la noi, in tara noastra, in Romania!