| facpipi a întrebat:

AM o problema cu calculatorul, nu imi citeste microfonul. Am incercat cu 3 tipuri de casti diferite si la nici una nu apare microfonu. UItati si o poza : http://img707.imageshack.us/img707/2077/mici.png

3 răspunsuri:
| facpipi explică:

Am reusit sa fac sa imi detecteze microfonul dar nu se aude. Cand sunt la Echo Sound Test pe skype, se aude doar un vajait pe fundal. Idei?

| david14_4862 a răspuns (pentru facpipi):

Spune-mi te rog cum ai facut sa iti detecteze microfonul ca am aceeasi problema. Multumesc

| facpipi explică:

Am reusit sa il rezolv, nu mai am nevoie de ajutor. mersi daca vezi asta si voiai sa raspunzi