| peperonies a întrebat:

Cred ca ma insala nevasta.

Chiar am nevoie de un sfat ca nu prea am cu cine sa vorbesc. Nu as vrea sa iau o decizie pripita sau sa fa ceva ce o sa regret mai incolo.

Semnele sunt clasice, ii suna telefonul si vorbeste la el in alta camera, iese destul de des "cu fetele". Daca o intreb cum le cheama imi zice ca sunt niste fete de la servici si ca nu le cunosc.

Mereu vine acasa cu taxiul desi eu ma ofer sa o iau dar imi zice ca nu e nevoie.

Odata i-am luat telefonul sa ma uit cat e ceasul si s-a enervat foarte rau, a tipat la mine si mi-a zis sa nu ii mai ating telefonul vreodata si ca o spionez.

Nu am discutat cu ea despre asta, poate nu vreau sa aflu adevarul.

Am decis sa parchez masina putin mai departe de bloc si sa ma ascund dupa ea sa o vad daca chiar vine cu taxiul sau o aduce cineva acasa.
In timp ce stateam pitit dupa masina am observat ca imi curge putin ulei. Credeti ca pot sa rezolv singur sau sa ma duc la service?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

laughing

| LoveSleep a răspuns:

Nu e nevoie de service, sunt sigur că cel care o aduce acasă va ști ce să facă.

| Quassaar a răspuns:

laughing))...bancul zilei. Tare de tot.

| MgdDroopy a răspuns:

laughing)))))
Super tare!
Problema cu mașina o poți rezolva singur. Poxipol și gata!
Iar nevasta, nu merge cu Poxilol sad O poți duce la service mai ales dacă sunt bărbați draguți pe acolo tongue

| Clujean25 a răspuns:

Cred că nu ar trebui să mai copiezi bancuri de pe net și să le postezi aici.

| peperonies explică (pentru Clujean25):

Tipic TPU, am si eu o problema si voua va arde de glume.

| Pichaciu a răspuns:

Bravo super. laughing

| AL3X02 a răspuns:

Du-te la service! O rezolvi altadata.