| Barajag a întrebat:

Va asemanati cu vreo vedeta, care ar fi aceea?big grin

Răspuns Câştigător
| bulebule a răspuns:

Pai eu sunt deja vedeta. Asta inseamna ca ma aseman cu mine? thinking

23 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Piticu´ Porno :->

| Silvia a răspuns:

Elena Basescurolling on the floor.

| inna a răspuns:

Andreea Balan...hee hee

| MisterKat a răspuns:

Ricky Martin. glumeam laughing Habar n-am... laughing

Incercati programul look-a-meter happy

| ralucaralu a răspuns:

Adela popescu.nu sunt fan dar multa lume mi-a spus ca seman foarte mult cu ea...in afara de faptul k ea e blonda si eu bruneta.

prfml
| prfml a răspuns:

Ma aseman la mers cu Charlie Chaplin asa ca fetelor prin faptul ca ma aseman cu o vedeta nu tabarati toate pe mine deodata, pe rand ca sa va selectez si eu acum.

| Sabwy a răspuns:

Da, ma aseman la fata foarte mult cu Britney Spears

| Haydee a răspuns:

Cu Marlene Favelabig grin...
tu?>

| YepIsSuspended a răspuns:

Miley cyrus...big grin

| AdeLina a răspuns:

Sexy Braileanca rolling on the floor
Glumeam... Nu e chiar mare vedeta dar ma regasesc in Irina Petrea.winking (poate va mai uitati la copii contra parintitongue)
pupici:*

| fcsb32 a răspuns:

Kobe Bryant

| Demise a răspuns:

Ma aseman cu adela popescu

| tuska a răspuns:

Toti imi zic ca seman foarte tare cu Dana Savuica...Doar la aspect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma aseman foarte mult cu Yuri Gagarin, in sensul ca sunt mai mereu pierdut in spatiu. Daca ar fi sa aspir la asemanarea cu o alta vedeta, Mr. Harciog ar fi, de departe, alegerea mea. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Andrea Raicu.Dezbracati sintem la fel de frumosi amindoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spuneam...suflete pereche: postam in acelasi minut, la aceeasi intrebare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jim Carrey...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea spune ca seman cu Bisbal. desi nu imi place deloc comparatia. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bent0108 zice ca se aseamana cu mine...Mai bent maiiii, era vorba despre vedete mai... Ce eu am jucat la Bulandra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu seman, dar ce spun, seman leit cu BRO rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, prin mimetism, deja sunt leita Bro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tom kaulitz

| madeline a răspuns:

Mama