| auroraa a întrebat:

Cu ce culoare sa-mi vopsesc unghiile?

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

@LoLLoveDinNouPeComeandtellmesomething- ţi-am spus vreodată cât de mult urăs când îmi fură alţii replicile? Mă rog, vroiam să zic căcăniu în dungi. big grin

16 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Fă degeţiCA CÂnd îţi viene şiclu'.

| Musique a răspuns:

Vanat,o culoare ce nu necesita lac
*ia ciocanul, si dai*

| LoL a răspuns:

Cacaniu cu picatele negre...o minunatie

| Gumã a răspuns:

SPAGHETiu inchis

| Työlki a răspuns:

N-ai nevoie! Unghiile tale sunt perfecte...

Pentru Halloween!

Răspuns utilizator avertizat
| Cereala a răspuns:

@4EverAndNever stiu mi se intampla si mie

*ascunde ciresele lui Mastodont*

| JustMetallica a răspuns:

Cu un rosu aprins cu o tenta spre un albastru verzuliu cu motive galbene happy.

| Miky a răspuns:

Negresmug

| auroraa explică:

Cate propuneri fantastice! sa mor eu

| kidulinha a răspuns:

Roz, alb, verde,negru, maro, gri, albastru, rosu, galben, auriu, argintiu, portocalii thinking Cu ce cul vrei tu:*

| MoatZa a răspuns:

Hmmthinking
fa-ti la fiecare unghie cate o culoare
sau ceva d egen[rosu negru rosu negru] la o unghie rosu la alta negru...happy[sau alte culori]happy

| Șttefania a răspuns:

Cu siguranta Albastre!

| mymy_3187 a răspuns:

Rosu aprins

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dăi cu bidineaua culoarea sticlei.

| Stoica_Vasile_1986 a răspuns:

Pai acum sunt pe emailul tatalui meu. deci anul acesta se poarta culorile : negru, roz ft descis, portocaliu neon, albastru inchis, albastru deschis, alb, rosu deschis.cam atat dar eu te-as sfatui sa t dai cu negru si sa iti faci puncte albe daca ai pielea descisa. sper ca ti-am fost de ajutor. bafta mult noroc