| Anndreea49 a întrebat:

Ce culoare sa ma vopsesc?

Răspuns Câştigător
| Adde29 a răspuns:

Buna!
Brunet. Arata foarte bine big grin, asa vreau sa ma vopsesc si eu.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu ce crezi ca ti-ar sta bine[un ciocolatiu de exemplu]

| Zabbyel a răspuns:

Bruneta love strucklove struck

| Morrígu a răspuns:

Roşu.

| EAlice a răspuns:

Poi cam ce culoare ai in prezent? Trebuie sa te gandesti si cu ce ti-ar sta bine, si ce fire esti. Ai putea opta pentru ceva deschis, mai ales pentru sezonul cald, sau pentru o culoare inchisa, castaniu, saten, ciocolatiu, si eventual cu ceva suvite care sa te caracterizeze.

| DrLoove a răspuns:

Depinde de culoare picmentului! Daca este mai deschis ar merge un ciocolatiu, saten sau brunet, dar daca ai picmentul mai inchis merge un blond, sau roscat. Intra pe Tazz si alegeti o culoare cu care ti-ar sta bine! Sper ca te-am ajutat! happy FUNTITZA?