| Darkness1 a întrebat:

Ce culoare sa ma vopsesc daca am fata palida?

Răspuns Câştigător
| DraIneR a răspuns:

Persoanelor cu fata palida le sta bine cu orice culoare sincer.Dar eu am un dracusor pe umar ce ma sfatuieste sa-ti spun. roscat laughing Daca esti amatoare a culorilor calde atunci merge si un blond inchis sau. honey. Sau poate un ciocolatiu roscatel..Merge si cu ochii. Superb daca ii ai caprui, magnific daca sunt albastri. verzi. etc big grin Succes!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Emmy125 a răspuns:

Se spune ca, culoarea naturala e cea mai buna si i se potriveste cel mai bine unei persoane. Daca vrei sa-ti schimbi look-ul ai putea incerca cateva nuante mai deschis sau mai inchis (nu mai mult de 3-4).
De obicei persoanelor cu pielea deschisa le sta cel mai bine blondul.Dar acu depinde si de culoarea ochilor si trasaturile fetei tale.

| moustache a răspuns:

Saten

| euupaula12 a răspuns:

Blond inchis.si eu am fata putin palida si blondul inchis sta bine.asa mam nascut eu.

| euupaula12 a răspuns:

Blond inchis
fain la orice persoana